SE Satio - Informacie o mobile priamo cez ponuku mobilu

freem1
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 8
Dátum registrácie: So Dec 19, 2009 14:24

SE Satio - Informacie o mobile priamo cez ponuku mobilu

Príspevok od užívateľa freem1 » So Jan 02, 2010 00:38

Ahojte.Prosim Vas ako zistim,ale priamo cez ponuku mobilu IMEI, MAC adresu a este tam boli nejake ine informacie ( mam na mysli, ze nebudem zadavat ziadne znaky ani cisla, napr. ako pri IMEI *#06# ). Mam satio a nejako som sa k tomu dopracoval, ale teraz nemozem prist nato ako som to urobil.Dakujem

Will
pokročilý
pokročilý
Príspevky: 59
Dátum registrácie: St Júl 23, 2008 22:52

Re: Informacie o mobile priamo cez ponuku mobilu

Príspevok od užívateľa Will » So Jan 02, 2010 01:04

Ahoj, tu obrazovku som nenasiel ani ja, ale napisem ti aspon zoznam vsetkych kodov, ktore mam pre Satio, mozno su tam vsetky, ktore potrebujes.

*#0000# = verzia softveru

*#06# = IMEI cislo

*#2820# = bluetooth adresa mobilu

*#62209526# = Wifi MAC adresa

*#92702689# = celkovy cas hovorov

*#7370# = Hard reset mobilu, teda obnovenie tovarenskych nastaveni, predvoleny blokovaci kod je 0000.

*#7780# = Soft reset mobilu, zmaze profily, temy a odkazy, nezmaze kontakty, kalendar a napr. poznamky.

Do servisneho menu sa dostanes ked stlacis klavesy hovoru v poradi cerveny, zeleny, cerveny, cerveny, zeleny, cerveny...

freem1
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 8
Dátum registrácie: So Dec 19, 2009 14:24

Re: Informacie o mobile priamo cez ponuku mobilu

Príspevok od užívateľa freem1 » Ne Jan 03, 2010 13:15

Do servisneho menu sa dostanes ked stlacis klavesy hovoru v poradi cerveny, zeleny, cerveny, cerveny, zeleny, cerveny...[/quote]

Ahoj.Dakujem.....presne toto som myslel....som to nejako predtym urobil a som nevedel prist nato ako.... :)

Mas este nejake take zaujimave veci co sa tykaju Satia...?

A ake aplikacie na nom mas a ktore su najlepsie...? Aky program pouzivas na navigaciu..? ( a na turistiku aky pouzivas?) Je sygic a smartcom gps dobry a budu mi na nom fungovat?

Mas nejake dobre internetove stranky co sa tykaju Satia? Mam vselijake, ale neviem, ktore su fakt dobre...
Dakujem

Užívateľov profilový obrázok
martin_g
---------------------
---------------------
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Št Aug 21, 2008 13:37

Re: SE Satio - Informacie o mobile priamo cez ponuku mobilu

Príspevok od užívateľa martin_g » Ne Jan 03, 2010 17:13

Sygic je dobrý (povedal by som, že jeden z tých najlepších). Na turistiku by som použil Garmin XT s mapami TOPO Slovakia. Ja používam túto kombináciu (síce nie na satiu ale na N79 čo je tiež symbian) a som spokojný.

Edit: Mám otestované, že Sygic funguje na Satio bez problémov.
Samsung Galaxy S7

Napísať odpoveď