Sony Ericsson Xperia Neo - skúsenosti užívateľov

Xsara
občasný prispievateľ
občasný prispievateľ
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Št Júl 24, 2008 09:21

Re: Sony Ericsson Xperia Neo

Príspevok od užívateľa Xsara » St Aug 17, 2011 12:02

Tak to je parada, to video by som si pozrel, mozes ho sem hodit prosim? :)

Užívateľov profilový obrázok
Aragog
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Ut Máj 04, 2010 09:34

Re: Sony Ericsson Xperia Neo

Príspevok od užívateľa Aragog » St Aug 17, 2011 14:00

julča, daj sem to video, aj mňa by zaujímalo :D

ináč ak dobre viem, tak arc a neo majú rovnakú kameru. to ale potom nechápem, že ak arc vyhral nejakú cenu, tak aj Neo by mal vyhrať :lol: nie?

jacksparrow23 - ty chceš aSi zmeniť na takú klasickú klávesnicu s 9 tlačítkami, kde máš na jednom tlačítku 3 písmená. však? ja mám teraz samsung galaxy ace, a tiež sa mi na výšku objavuje qwerty. Podľa mňa si proste musíš na to zvyknúť. Dávnejšie som hladaL na markete nejakú aplikáciu, ktorá to zmení, ale tiež som nenašiel.

jacksparrow23
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: St Aug 17, 2011 10:36

Re: Sony Ericsson Xperia Neo

Príspevok od užívateľa jacksparrow23 » St Aug 17, 2011 23:45

klasicku s 12 zakl tlacitkami 1-9,*,0,# da sa to vobec???? aj s tou T9 v slovencine?????

jacksparrow23
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: St Aug 17, 2011 10:36

Re: Sony Ericsson Xperia Neo

Príspevok od užívateľa jacksparrow23 » St Aug 17, 2011 23:55

ARAGOG to nehovor ani zo srandy ze sa to neda. Mal som HTC desire a tam to bolo bez problemov. V SE Neo je aj aplikacia na to ale problem ze tam neni T9 v slovencine a ani CZ

Užívateľov profilový obrázok
Matrix
profík
profík
Príspevky: 231
Dátum registrácie: Ut Júl 29, 2008 08:12

Re: Sony Ericsson Xperia Neo

Príspevok od užívateľa Matrix » Št Aug 18, 2011 08:52

A ako sa vola ta aplikacia v Neo? Neda sa priamo do nej doinstalovat nova T9?

jacksparrow23
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: St Aug 17, 2011 10:36

Re: Sony Ericsson Xperia Neo

Príspevok od užívateľa jacksparrow23 » Pi Aug 19, 2011 01:38

Ta aplikacia sa vola CHINESE KEYBOARD. Bola vo fone, ale je v anglictine. Myslim tym T9 a aj menu a nastavenie.

santropez
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: St Dec 15, 2010 10:19

Re: Sony Ericsson Xperia Neo

Príspevok od užívateľa santropez » St Aug 31, 2011 12:43

ahojte, mám jednu otázku o telefóne SE neo, čo je nasledovná: mám taký mobil od týždňa, ale doteraz neviem, načo sa používa funkcia exmor r...vie mi niekto pomôcť? a ako sa dá telefonovať s pomocou Skype? :?: :roll:

julča85
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Po Nov 15, 2010 10:19

Re: Sony Ericsson Xperia Neo

Príspevok od užívateľa julča85 » St Aug 31, 2011 14:27

jaj nehnevajte sa, že som sem to video ešte nedala :D nevšimla som si, že ste ma prosili, aby som vám ho ukázala... ale teraz vám to vynahradím. Tu je spomínané video
[youtube]JDH3cCNEuqs[/youtube]


ináč už som odvtedy našla aj nové video o tomto telefóne, je dosť dlhé, možno ho ani nebudete vládať dopozerať :roll: no ale ak by vás zaujímalo, tak v tomto zas nejaký de...l vylezie na vrch, aby natočil svojej priateľke, ako padajú hviezdy. No nevravím, je to romantické,ale keby mne chalan došiel s tým, že "ahoj zlato, vyliezol som s kamošom na krásne miesto, užil som si to, videl som naživo padať hviezdy a pozri, tu máš, natočil som ti video ako padá hviezda" tak by som sa na neho poriadne hnevala, že prečo ma teda nemohol zobrať so sebou?? no nevadí. pozrite si sami

[youtube]u4wM4DiMqSo[/youtube]

SE_fan
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 17
Dátum registrácie: St Júl 23, 2008 15:30

Re: Sony Ericsson Xperia Neo

Príspevok od užívateľa SE_fan » Št Sep 01, 2011 07:24

Pekne videa, zaujimalo by ma, ci v reali dokaze Neo takto kvalitne zachytit pohyb :)

marián
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Št Apr 01, 2010 15:29

Re: Sony Ericsson Xperia Neo - skúsenosti užívateľov

Príspevok od užívateľa marián » St Sep 07, 2011 11:18

No, som si istý, že to video je manipulované, ale napriek tomu vyzerá parádne. To viem, že NEO urobí pekné zábery, aj ja mám doma taký telefón, ale v takej kvalite som ešte nevedel spraviť video. Ale nemyslím si, že to by bolo najdôležitejšie či naozaj spraví také videá, ale to že tá reklama má dobrý fíling. Možno, že dneska večer aj ja si vyskúšam že ako sa s NEOm dá fotiť hviezdy. :)

Napísať odpoveď