Čo vidíte na tých velkých mobiloch?

Voľná diskusia o všetkom, čo sa nehodilo do nejakej kategórie
Užívateľov profilový obrázok
Gaaspi
pokročilý
pokročilý
Príspevky: 78
Dátum registrácie: St Feb 29, 2012 18:21
Bydlisko: Galanta
Kontaktovať užívateľa:

Čo vidíte na tých velkých mobiloch?

Príspevok od užívateľa Gaaspi » Št Júl 11, 2013 23:02

Chcem sa vás spýtať čo vidíte na tých tehlách? Ja keď prídem do mobilshopu vždy šokujem predavača s tým že chcem androidový telefón o rozmeroch ako je SE X10 mini! :-) X8 je už pre mňa veľký... Dnes som si však pořídil nejakú Sony Xperia LT22í a je to veľké ako lopata. Zasa sa vracajú mobily na tie rozmery ako v minulom storočí. Keď som na leto oblečený že len kraťase a tričko tak mám pocit ako keby som nosil tehlu so sebou. Je to veľké nemotorné či už v ruke alebo v aute keď to dám do držiaka na GPS tam mi to zaberie porád štvrtinu okna. Ja na tých obrých mobiloch vidím len nevýhody ale doteraz výrobcovia nevyrobili nič rozmerovo podobné X10-ne mini... Lebo aj Xperia Tipo je väčší.
Tomáš

Užívateľov profilový obrázok
Matrix
profík
profík
Príspevky: 231
Dátum registrácie: Ut Júl 29, 2008 08:12

Re: Čo vidíte na tých velkých mobiloch?

Príspevok od užívateľa Matrix » Pi Júl 12, 2013 03:02

Veru, pekne si to napisal, tiez vzdy kupujem cim mensi mobil, najviac ma prekvapi ked vidim niekoho ist na ulici s tabletom pri uchu :D Naozaj nechapem takych ludi, uplne neskladne, nemotorne, obrovske, nepohodlne a este aj skarede :D

Užívateľov profilový obrázok
mobilmaniac
TOP profík
TOP profík
Príspevky: 270
Dátum registrácie: St Júl 23, 2008 22:53

Re: Čo vidíte na tých velkých mobiloch?

Príspevok od užívateľa mobilmaniac » Po Júl 15, 2013 10:55

Pouzivam ako zalozny telefon Nokiu 8210, nedavno som ho akurat musel chvilu pouzivat, ked som svoj dal do opravy a skoro som si ho aj znovu nechal :) Malicky, sikovny, len potrebujem kvoli praci internet v mobile a ten by mi chybal, ale to by som tiez vedel nahradit tabletom :) Porozmyslam...

Užívateľov profilový obrázok
Gaaspi
pokročilý
pokročilý
Príspevky: 78
Dátum registrácie: St Feb 29, 2012 18:21
Bydlisko: Galanta
Kontaktovať užívateľa:

Re: Čo vidíte na tých velkých mobiloch?

Príspevok od užívateľa Gaaspi » Po Okt 06, 2014 23:55

Ha to že ľudia sú imidžáci a kupujú také mobily čo sú IN aj operátori na to nabádajú aj support je tak nastavený a potom sa čudujú že chodím na mobilfórum a používam staré haraburdy ako Xperia X10 mini alebo Nokia 6300 a pod. Lebo mne sa také páčia tak také chcem, a preto sa hnevám že prečo už neni podporavané aplikáciami aj také telefóny.
Tomáš

Napísať odpoveď