Hladam majitela Nokia 230

Janko2137
začiatočník
začiatočník
Dátum registrácie: Ne Nov 22, 2020 00:36

Hladam majitela Nokia 230

Príspevok od užívateľa Janko2137 » Ne Nov 22, 2020 01:04

Kratko (pre ludi co nemaju cas):
Hladam majitela telefonu Nokia 230 pretoze potrebujem overit info ze ten telefon je totalne hluchy na signal.

Dlho (pre ludi co nemaju po nociach co robit ako ja :-)):
Dobry den.
Zhanam telefon vhodny aj pre dochodcu ale NIE priamo dochodcovsky. Teda nie telefon co ma vzadu SOS cudlik a ziadne funkcie.
Staci klasika (cudlikac nie dotykac), vacsi displej a vacsie pismo. Bohuzial takych telefonov sa dnes uz vela nerobi. :-(

Presiel som celu heureku, pogoglil a pobingoval som, presiel youtube a ako najlepsia moznost sa mi zda prave Nokia 230 (single SIM).
Niake testy a recenzie som nasiel, ale bohuzial ci ma telefon 100 m od vysielaca aspon 3 palicky je nieco co sa clovek nikde nedozvie. :-/

Cital som ale uzivatelske hodnotenia a par ludi sa tam zmienilo ze telefon je hluchy na signal. Toto je casty problem cudlikacov v poslednej dobe a hlavne telefonov pre dochodcov. Mal som Evolveo. Ten bol na dochodcovsky telefon dobry, ale tak strasne hluchy na signal ze je tomu tazko uverit.
Bezny signal 3 palicky z 5 ale na Evolveo len 1 a dokonca s vypadkom signalu pri hovore.

Z toho mala co som na trhu nasiel Nokia 230 (single SIM) vychadza najlepsie len sa bojim toho signalu. Preto by som poprosil niakeho majitela tohto telefonu o info ako na tom ten telefon je zo signalom.

Pripadne mozete odporucit niaky iny telefon ale jedine co som este nasiel a vyzera celkom dobre je jeden z TOP modelov cudlikoveho Aligatora, ale tiez sa bojim o signal.

Dakujem.

Napísať odpoveď